LiveChat dla
działów obsługi Klienta

Oferuj szybszą pomoc i wprowadź ją na większą skalę! Z LiveChat możesz zająć się wieloma chatami na raz, bez konieczności trzymania Klienta w kolejce. Klienci lubią natychmiastowe reakcje. Skoncentruj się na jakości obsługi dzięki raportom, które skupiają w sobie wszystkie liczby i dają Ci cenne wyniki.. Chat jest bardziej efektywny niż telefon, czy e-mail - to udowodnione!

LiveChat dla
sklepów internetowych

Popraw jakość użytkowników wchodzących na stronę nawet o 400%! Klienci, którzy dostają pomoc podczas wizyty w sklepie online są bardziej skłonni do zakupu. By jeszcze bardziej zwiększyć swoją sprzedaż zintegruj LiveChat z innymi narzędziami. Mierz konwersję i śledź zachowania Klientów.

LiveChat dla
dealerów samochodowych

Wyprzedź konkurencję z LiveChat! Pomóż swoim Klientom w wyborze odpowiedniego samochodu lub części. Przy skomplikowanych zapytaniach, stwórz ticket by odpowiedzieć Klientowi w późniejszym terminie. Otwórz nowy kanał komunikacji ze swoimi Klientami i bądź numerem 1 w branży motoryzacyjnej. Zbierz wszystkie potrzebne informacje i ułatw zainteresowanym drogę do zakupu już teraz!

LiveChat dla
usług internetowych

Korzystaj z jednego narzędzia do sprzedaży i obsługi Klienta. Daj swoim Klientom wybór, z którym działem chcą rozmawiać i automatycznie przypisuj odpowiednich specjalistów. Potrzebujesz też integracji z innymi narzędziami? Użyj naszego API by zdobyć wszystkie niezbędne informacje i poprawić customer experience w tym samym czasie. Niech obsługa Klienta przez LiveChat stanie się częścią Twojego biznesu.

LiveChat dla
usług finansowych

Upewnij się, że twoi Klienci kolejny raz nie pobiegną do platformy Forex. Zatroszcz się o swoich Klientów, obsługuj ich szybciej i aktywniej z LiveChat. Bądź dostępny 24/7 i nie martw się o strefy czasowe, czy lokalizacje. Za pomocą kilku prostych kroków zapewnij handlowcom i agentom narzędzie do błyskawicznej komunikacji i przyśpiesz swój rozwój!

LiveChat dla
biur podróży

Zaangażuj użytkownika na swojej stronie, porozmawiaj przez chat o wakacyjnych wątpliwościach, rozwiej je i zwiększ swoją sprzedaż. LiveChat pomógł wielu turystycznym agencjom w polepszeniu ich obsługi Klienta i zwiększeniu konwersji. Tnij koszty dzięki większej efektywności chata od telefonu i zacznij zmieniać zapytania o wakacje w rezerwacje!

LiveChat dla
rekrutacji

Przyśpiesz proces rekrutacji poprzez chatowanie z kandydatami i rozwiewanie ich wątpliwości za pomocą jednego kliknięcia. Mierz, jak wielu kandydatów wypełniło formularz aplikacyjny po rozmowie przez chat i i zbieraj leady nawet gdy jesteś niedostępny. Pokaż kandydatom, że zależy ci na tym, by czuli się komfortowo podczas rekrutacji.

LiveChat dla
szkół i uniwersytetów

Zyskaj pewność, że wszyscy Twoi uczniowe i ich rodzice będą widzieć Twoje starania by pomóc i odpowiedzieć na ich pytania. Popraw relacje z uczniami, dopasuj LiveChat do swojej organizacji i przekształć kanały komunikacji z rodzicami. To wszystko oczywiście z naszą pomocą!

Uruchom bezpłatny trial LiveChat!

5-minutowa instalacja, licencja TEAM na 14 dni, niewymagana karta kredytowa.