Aplikacje LiveChat na komputer dla systemu Mac oraz Windows

Zaloguj się do LiveChat zaraz po rozpoczęciu swojego dnia pracy. Aplikacje desktopowe automatycznie włączają się po uruchomieniu Twojego komputera lub Maca. Z aktywowanymi powiadomieniami nie ominie cię żaden chat. Idealne rozwiązanie dla pełnowymiarowych konsultantów obsługujących klientów.

To nie sama koncepcja chata wysuwa nas na prowadzenie przed konkurencję (oczywiście wielu naszych konkurentów oferuje także obsługę chat) ale możliwości LiveChat, które daje łatwy w obsłudze interfejs, aplikacje, czy dwu kanałowy sposób opisywania kontaktów sprzedażowych,. To zaawansowane wyszukiwanie chatów i szybka historia śledzenia, która zmienia zasady gry w obsłudze klienta.

Gavin Pereira, Dyrektor Zarządzający w Check-in-London

Pozostań w kontakcie z Klientami używając mobilnej aplikacji LiveChat

Oferuj szybką obsługę Klienta nawet gdy nie ma cię w biurze. Mobilna aplikacja LiveChat dostępna na system Android i iOS pomoże Ci w chatowaniu z Klientami. Niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz. Jeśli więc chcesz pozostać mobilny, nasza aplikacja jest właśnie dla Ciebie.

Używamy aplikacji na iOS oraz Android. To pozwala nam być przygotowanym na wszystkich potencjalnych klientów. O 22 gdy oglądamy TV i odpoczywamy możemy wysyłać wiadomości ludziom obecnym na stronie. Zasada "zawsze finalizuj transakcję" to niedopowiedzenie. Nie macie pojęcia, jakie wrażenie robi to na kimś, gdy poźnym wieczorem wyskakuje automatyczna wiadomość "Hej, w czym mogę Ci pomóc?" a ty jesteś by odpowiedzieć na kilka pytań i umawiasz rozmowę sprzedażową na jutrzejszy poranek.

Tony Palazzo, Zastępca dyrektora Marketingu w Logical Position

Aplikacja LiveChat w przeglądarce działa nieszablonowo

Wpisz w aplikacji adres, naciśnij enter i jesteś gotowy by chatować. LiveChat jest bezpiecznym rozwiązaniem w chmurze. Niczego nie musisz instalować, działa na wszystkich przeglądarkach.

Uruchom bezpłatny trial LiveChat!

5-minutowa instalacja, licencja TEAM na 14 dni, niewymagana karta kredytowa.