Wdrożenie narzędzia LiveChat na stronę internetową.

Zainstaluj LiveChat za pomocą fragmentu kodu JavaScript. 

Jeśli jeszcze nie masz konta, załóż je, korzystając z 14-dniowego okresu próbnego (karta kredytowa nie jest wymagana). Aby uzyskać dodatkowy tydzień testowania narzędzia, rozpocznij czat z Konsultantem. Po wykonaniu tej czynności, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

1. Zaloguj się do Twojego konta LiveChat, a następnie przejdź do Settings > Channels > Website 

2. W kolejnym kroku wybierz opcję „Copy code”.

3. Następnie wklej skopiowany kod do kodu źródłowego Twojej witryny przed znacznikiem </body>.

4. Po pomyślnym dodaniu kodu LiveChat do Twojej witryny odśwież stronę. Widget czatu powinien znajdować się w prawym dolnym rogu.

Jeżeli masz problemy z wdrożeniem narzędzia LiveChat na swojej stronie, skorzystaj z czatu w prawym dolnym rogu,  a uzyskasz wsparcie ze strony Konsultanta 💬.

Jeżeli prowadzisz swoją stronę na platformach takich jak WordPress, Shopify czy BigCommerce, skorzystaj ze specjalnych wtyczek, dzięki którym wdrożysz narzędzie na stronie.

Udostępniamy proste i przystępne samouczki dotyczące konfiguracji niemal każdego systemu CMS, kreatora stron internetowych oraz platform e-commerce. Oto kilka najpopularniejszych:

Nadal nie znalazłeś tego czego szukasz? Odwiedź nasz Marketplace, aby wyszukać integracji, która Cię interesuje. Możesz wyszukać jej samodzielnie lub korzystając z paska wyszukiwania.

Wszystkie integracje są dostarczane z samouczkiem, który zawiera informacje “krok po kroku” jak wdrożyć narzędzie.

Co dalej?

  • Dostosuj widget czatu tak, aby pasował do Twojej witryny,
  • Ustaw automatyczne zaproszenia, które zachęcają odwiedzających stronę do interakcji (nazywamy je Greetings, czyli pozdrowieniami),
  • Obejrzyj filmik prezentujący produkt – poznaj tajniki narzędzia LiveChat od osób, które korzystają z niego na co dzień,
  • Przeczytaj nasz poradnik (Handbook), który przedstawia i wyjaśnia podstawowe funkcje LiveChata.

Po wdrożeniu narzędzia na swojej stronie możesz skupić się na jego maksymalnym wykorzystaniu. Nasi Partnerzy posiadają usługi, które pomogą Ci rozwinąć Twój biznes oraz poprawią komunikację z Klientem.

Uruchom bezpłatny trial LiveChat!

5-minutowa instalacja, licencja TEAM na 14 dni, niewymagana karta kredytowa.